Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige CZC Bastion GX600, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
274054
Doreza të lëvizshme mm:
80
EAN:
8594173122819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
160

Si të porosisim në Gjirafa50?

205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni momentet e kaluara duke luajtur lojëra, duke punuar ose thjesht duke shfletuar në internet, të gjitha në rehati të plotë falë kësaj karrige moderne dhe ergonomike. Karriga është posaçërisht në formë ergonomike për të siguruar mbështetjen e përsosur për çdo pjesë të trupit tuaj. Përveç ergonomisë së shkëlqyeshme, karriga mund të ofrojë një tapiceri lëkure me cilësi të lartë PU, lartësi të rregullueshme të ulëses, mbështetje për mbajtjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe mbajtëset e krahëve të mbushur 4D. Mbajtëset e krahëve mund të rregullohen në të katër anët dhe lartësitë. E gjithë kjo plotësohet nga një pad i vogël në zonën e mesit dhe një pad kamoshi të vogël nën kokë. Një opsion i shkëlqyeshëm është mundësia e pjerrësisë së ulëses deri në një kënd prej 165 °. Përveç këtyre karakteristikave të karriges, ajo gjithashtu ka një kornizë të fortë metalike dhe një kryq metalik të fortë me pesë krah që siguron një stabilitet të përsosur. Sigurisht që ka rrota të forta, të qeta dhe të sigurta. Lartësia e rrotave është 60 mm. Kapaciteti deri në 160 kg. Dimensionet 136-142 x 85 x 74 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme mm:
80
EAN:
8594173122819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
160
Kodi:
CZCGX600R
Korniza:
Metal
Lansuar:
3. 12. 2019
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
60
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Përmasat H x W mm:
850 x 1360-1420 x 740
Pesha kg:
25.3
Prodhuesi:
CZC.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE