Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige CZC Throne GX800, e zezë / e kuqe

Kodi i produktit:
274057
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173122871
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

249.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga është formuar posaçërisht në mënyrë ergonomike për të siguruar mbështetjen e përsosur për çdo pjesë të trupit tuaj. Përveç ergonomisë së shkëlqyeshme, karriga mund ofron gjithashtu një mbulesë lëkure me cilësi të lartë PU, lartësi të rregullueshme të ulëses, mbështetje për pozicionimin e duhur të shtyllës kurrizore dhe krahët e butë të mbushur me 4D. E gjithë kjo plotësohet nga një jastëk i vogël në zonën e mesit dhe një jastëk i vogël nën kokë. Një opsion i shkëlqyeshëm është mundësia e pjerrësisë së ulëses deri në një kënd deri në 155 °. Përveç karakteristikave të mësipërme të karriges, ju gjithashtu do të mirëprisni një kornizë të fortë metalike dhe një kryq metalik të fortë me pesë krah që siguron një stabilitet të përsosur. Sigurisht që ka rrota të ngurta, të qeta dhe të sigurta. Kapaciteti deri në 150 kg. Dimensionet 133-144 x 75 x 53 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173122871
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Kodi:
CZCGX800R
Korniza:
Metal
Lansuar:
13. 2. 2020
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
110
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil, lëkurë PU
Ngjyra:
Kuqe, zezë
Përmasat H x W mm:
750 x 1330-1440 x 530
Prodhuesi:
CZC.cz
RAM:
Metal

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE