Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige CZC Throne GX800, e zezë

Kodi i produktit:
274055
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173122864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

249.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga është formuar posaçërisht në mënyrë ergonomike për të siguruar mbështetjen e përsosur për çdo pjesë të trupit tuaj. Përveç ergonomisë së shkëlqyeshme, karriga mund të ofron gjithashtu një mbulesë lëkure me cilësi të lartë PU, lartësi të rregullueshme të ulëses, mbështetje për pozicionimin e duhur të shtyllës kurrizore dhe pushuesit e krahëve e butë të mbushur me 4D. E gjithë kjo plotësohet nga një jastëk i vogël në zonën e mesit dhe një jastëk i vogël nën kokë. Një opsion i shkëlqyeshëm është mundësia e pjerrësisë së ulëses deri në një kënd deri në 155 °. Përveç karakteristikave të mësipërme të karriges, ju gjithashtu do të mirëprisni një kornizë të fortë metalike dhe një kryq të fortë metalik me pesë krah, i cili siguron një stabilitet të përsosur. Sigurisht që ka rrota të forta, të qeta dhe të sigurta. Kapaciteti: deri në 150kg. Dimensionet: 133-144 x 75 x 53 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173122864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Kodi:
CZCGX800G
Korniza:
Metal
Lansuar:
13. 2. 2020
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
110
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil, lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Përmasat H x W mm:
750 x 1330-1440 x 530
Prodhuesi:
CZC.cz
RAM:
Metal

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE