Karrige Diablo X Fighter, zezë/zezë

Kodi i produktit:
621733diablo
EAN:
545212112211221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
121-129
Mbështetëse të lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
237.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Diablo sjell në treg modelin X Fighter të dizajnuar posaçërisht për lojëtar të apasionuar të cilët duan të shijojnë çdo moment në çdo lojë, me një formë ergonomike dhe dizajn tejet të veçantë. Kjo karrige është e përpunuar nga konstrukt tejet i fortë dhe është e veshur me lëkurë artificiale. Veçanti të kësaj karrige janë edhe mundësitë e përshtatjes së lartësisë totale prej 121-129cm, lartësisë së mbështetëses së shpinës dhe duarve, si dhe mund të rrotullohet deri në 360 °. Pesha e kësaj karrige është 23kg, ndërsa kapaciteti mbajtës i saj shkon deri në 150kg. Ngjyra e kësaj karrige është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
545212112211221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
121-129
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [cm]:
67 x 129 x 55
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Diablo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE