Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Diablo X-One, e zezë/kuqe

Kodi i produktit:
847476diablo
EAN:
5902560332087
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
129-139
Mbështetëse të lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Diablo sjell në treg modelin X-One të dizajnuar posaçërisht për lojëtar të apasionuar të cilët duan të shijojnë çdo moment në çdo lojë, me një formë ergonomike dhe dizajn tejet të veçantë, e që mund të përdoret edhe në zyrë në mënyrë që orët e gjata të punës dhe lojës të jenë sa më të rehatshme.

Kjo karrige është e përpunuar nga konstrukt tejet i fortë dhe është e veshur me lëkurë artificiale. Veçanti të kësaj karrige janë edhe mundësitë e përshtatjes së lartësisë totale prej 129-139cm, lartësisë së mbështetëses së shpinës dhe duarve, si dhe mund të rrotullohet deri në 360 °. Pesha e kësaj karrige është 22.3kg, ndërsa kapaciteti mbajtës i saj shkon deri në 150kg. Ngjyra e kësaj karrige është e zezë dhe e kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902560332087
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
129-139
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Përmasat [cm]:
75 x 129 x 51
Pesha [kg]:
22.3
Prodhuesi:
Diablo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE