Karrige Diablo X-One Horn, zezë/kuqe

Kodi i produktit:
123143diablo
EAN:
5902560334548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
129-139
Mbështetëse të lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Diablo sjell në treg modelin X-One Horn të dizajnuar posaçërisht për lojëtar të apasionuar të cilët duan të shijojnë çdo moment në çdo lojë, me një formë ergonomike dhe dizajn tejet të veçantë.

Kjo karrige është e përpunuar nga konstrukt tejet i fortë dhe është e veshur me lëkurë artificiale. Veçanti të kësaj karrige janë edhe mundësitë e përshtatjes së lartësisë totale prej 129-139 cm, lartësisë së mbështetëses së shpinës dhe duarve, si dhe mund të rrotullohet deri në 360 °. Pesha e kësaj karrige është 23kg, ndërsa kapaciteti mbajtës i saj shkon deri në 150kg. Ngjyra e kësaj karrige është e zezë dhe e kuqe.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902560334548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
129-139
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Përmasat [cm]:
51 x 75 x 129
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Diablo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE