Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Diablo X-Player, zezë/kuqe

Kodi i produktit:
446067diablo
EAN:
5902560332469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
136
Mbështetëse të lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Diablo sjell në treg modelin X-Playler të dizajnuar posaçërisht për lojëtar të apasionuar të cilët duan të shijojnë çdo moment në çdo lojë, me një formë ergonomike dhe dizajn tejet të veçantë, e që mund të përdoret edhe në zyrë në mënyrë që orët e gjata të punës dhe lojës të jenë sa më të rehatshme.

Kjo karrige është e përpunuar nga konstrukt tejet i fortë dhe është e veshur me lëkurë sintetike. Veçanti të kësaj karrige janë edhe mundësitë e përshtatjes së lartësisë totale deri në 136cm, lartësisë së mbështetëses së shpinës dhe duarve, si dhe mund të rrotullohet deri në 360 °. Pesha e kësaj karrige është 18kg, ndërsa kapaciteti mbajtës i saj shkon deri në 150kg. Ngjyra e kësaj karrige është e zezë dhe e kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902560332469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Lartësia totale [cm]:
136
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë sintetike
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
18
Prodhuesi:
Diablo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE