Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige DXRacer Formula OH/FD01/RN, kuq/zezë

Kodi i produktit:
227255
EAN:
6000000017620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/RN

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrikja OH/FD01/RN është aksesori ergonomik i dizajnuar specifikisht për përdorues të shpeshtë të kompjuterit, punëtorë në zyrë, gamera dhe menaxher. Karrikja ju ofron rehati, siguri, ulëse ergonomike dhe dizajn të pazëvendësueshëm të popullarizuar në gjithë botën Zgjedhja e duhur për të gjithë përdoruesit e kompjuterit Karriket DXRacer janë të popullarizuara në botën e video gaming. Përplot gamera me në top listën e performancës kanë zgjedhur DXRacer si karriken e tyre të preferuar në turnire të ndryshme si LCK, UMG, MLG e të tjera. Karrikja me dizajnin e saj i ndihmon të arrijnë performancë më të lartë dhe argëtim më të këndshëm me materialin e kualitetit të lartë, procesimin premium dhe ulësen ergonomike. Dominante edhe në zyrë Karrikja DXRacer me ulësen e rehatshme ergonomike do ju ndihmoj të punoni në zyrën tuaj pa vuajtur nga dhimbja e kurrizit. Mbajtëset e lëvizshme të duarve dhe lartësia e lëvizshme e karrikes ju mundësojnë ta rehatoni atë ashtu siç ju dëshironi dhe dizajni origjinal i tij do të bie në sy të kolegëve tuaj dhe partnerëve biznesor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6000000017620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/RN
Korniza:
Plastik
Lansuar:
5. 12. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
25
Prodhuesi:
DXRacer
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige DXRacer Formula OH/FD01/RN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE