Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige E-Blue Cobra, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
260466
EAN:
1523323262333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
300
Kodi:
EEC332BKAA-IA
Lansuar:
16. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigia dhe mbështetja janë bërë nga pambuku me cilësi të lartë, e cila është e butë dhe e fortë në të njëjtën kohë. Ky material garanton ergonomi maksimale. Kjo karrige e lojrave Cobra është e mbuluar me një lëkurë të ngurtë, shumë të qëndrueshme PU të këndshme për të prekur. Pjesa e kokës në karrige në formë ergonomike ju jep ndjenjën e komoditetit dhe relaksimit të plotë. Kurse, pjesët e krahëve janë në lartësi të saktë që krahët të jenë në pozicionin e duhur, plus ata janë të mbushur me pambuk. Katër rrota të heshtur zvogëlojnë zhurmën gjatë lëvizjes së karrigeve dhe lejojnë lëvizjen e qetë. Dimensionet e karriges janë: lartësia 115 cm, gjerësia 80 cm, thellësia 72 cm dhe ka kapacitet deri në 300 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1523323262333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
300
Kodi:
EEC332BKAA-IA
Lansuar:
16. 5. 2019
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Cerná, CervenáZezë, kuqe
Përmasat [H x W mm]:
800 x 1150 x 720
Prodhuesi:
E-Blue

Bashkangjitja Karrige E-Blue Cobra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE