Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige E-Blue Cobra Racing, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
260464
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
6921607107951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

315.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrige e lojrave e shkëlqyeshme për gara. Kjo karrige e lojrave plotëson plotësisht të gjitha kërkesat e ergonomisë. Ajo kombinon një mbështetëse dhe një mbushje për të siguruar përkrahje të përsosur për çdo pjesë të trupit. Kombinimi i zi dhe i kuq duket i fortë dhe i qëllimshëm. Pjesët e dorës mund të rregullohen lart ose poshtë (rreth 70 mm +/- 5 mm) dhe të shtyhen përpara ose prapa për të siguruar mbështetje të përkryer për krahët tuaj në çdo lartësi dhe pozitë. Karrigia gjithashtu përmban një jastëk të lëvizshëm që mund të përdoret sipas nevojës. Pad-i i jastëkut është i mbushur me pambuk të butë dhe të mbuluar me lëkurë të butë për një ndjenjë të rehatshme. Karrigia është e rregullueshme në lartësi (100 mm +/- 5 mm) dhe pjerrësia e mbështetës mund të rregullohet në çdo interval prej 90 deri në 170 shkallë me mundësinë e kyçjes. Karrigia e lojrave Cobra është e mbuluar me lëkurë të qëndrueshme PU. Kapaciteti maksimal i karriges është 120 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
6921607107951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi:
EEC309REAA-IA
Korniza:
Plastik
Lansuar:
16. 5. 2019
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
25
Prodhuesi:
E-Blue

Bashkangjitja Karrige E-Blue Cobra Racing edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE