Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Gamdias Achilles E1, e zezë / bardhë

Kodi i produktit:
250388
EAN:
4712960131774
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131774

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luaj si kurrë më parë me karrige Achilles E1! Një karrige unike lojrash që ju sjell nivelin më të lartë të rehati dhe veçoritë inovative. Ky model përmban një mbajtëse armësh të rregullueshme 2D dhe një bazë të qëndrueshme çeliku. Kjo karrige e lojrave unike, është e pajisur me ndriçim të rregullueshëm RGB, dhe Armrests 2D rregullueshme. Ka bazë të qëndrueshme nga çelikut, 5 rrota të qëndrueshme, 4 piston gasi dhe mbulesë anatomike mbështetëse. Përveç kësaj, kapaciteti i ngarkesës është deri në 200 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960131774
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131774
Korniza:
Metal
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Prodhuesi:
GAMDIAS

Bashkangjitja Karrige Gamdias Achilles E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE