Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Gamdias Achilles E1, e zezë / kaltër

Kodi i produktit:
250391
EAN:
4712960131811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131811

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 
Ju kurseni : 121.00   (35%)
228.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrige e frymëzuar nga një veturë sportive e egër dhe e shpejtë, e pajisur me një lëkurë artificiale të këndshme dhe kaq rezistente ndaj një ngarkese deri në 1200 kg. GAMDIAS Akili E1-L nuk është thjesht një karrige e zakonshme. Është eko-projektuar dhe e ngre eksperiencën e gameplay në nivelin e paarritshëm. Një karrige unike lojrash që siguron lojë të përsosur dhe rehati si në shtëpi. Përmban ulëse të punuara me lëkurë dhe mbështetëse me rripa, bazë të qëndrueshme nga çeliku, 5 rrota të qëndrueshme. 4 piston gasi, dhe mbulesë anatomike mbështetëse. Kapaciteti i ngarkesës është deri në 200 kg, ndërsa mbështetëset janë të rregullueshme në 150 gradë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960131811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131811
Korniza:
Metal
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Prodhuesi:
GAMDIAS

Bashkangjitja Karrige Gamdias Achilles E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE