Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Gamdias Achilles E1, e zezë / verdhë

Kodi i produktit:
250390
EAN:
4712960131798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131798

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrige e frymëzuar nga një veturë sportive e egër dhe e shpejtë, e pajisur me një lëkurë artificiale të këndshme dhe kaq rezistente ndaj një ngarkese deri në 1200 kg. GAMDIAS Akili E1-L nuk është thjesht një karrige e zakonshme. Është eko-projektuar dhe e ngre eksperiencën e gameplay në nivelin e paarritshëm. Një karrige unike lojrash që siguron lojë të përsosur dhe rehati si në shtëpi. Përmban ulëse të punuara me lëkurë dhe mbështetëse me rripa, bazë të qëndrueshme nga çeliku, 5 rrota të qëndrueshme. 4 piston gasi, dhe mbulesë anatomike mbështetëse. Kapaciteti i ngarkesës është deri në 200 kg, ndërsa mbështetëset janë të rregullueshme në 150 gradë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960131798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131798
Korniza:
Metal
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë, verdhë
Prodhuesi:
GAMDIAS

Bashkangjitja Karrige Gamdias Achilles E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE