Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Gamdias Achilles E1, e zezë

Kodi i produktit:
250392
EAN:
4712960131804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131804

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 
Ju kurseni : 62.00   (18%)
287.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luani si kurrë më parë me karrigen Achilles E1! Një karrige unike lojrash që ju sjell nivelin më të lartë të rehatisë dhe veçori inovative. Ky model përmban një mbajtëse krahësh të rregullueshme 2D dhe një ulëse të qëndrueshme çeliku. Mbështetësja mund të anohet deri në 150 shkallë. E pajisur me ndriçim të rregullueshëm RGB. Ju ofron në rehatinë duke luajtur dhe për aktivitetet e përditshme. 5 rrota të qëndrueshme. 4 pistona gazi. Kapaciteti i ngarkesës deri në 200 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960131804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960131804
Korniza:
Metal
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GAMDIAS

Bashkangjitja Karrige Gamdias Achilles E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE