Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Gamdias Achilles E2-L, e zezë/ e verdhë

Kodi i produktit:
250401
EAN:
4712960132634
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
200
Kodi:
4712960132634

Si të porosisim në Gjirafa50?

236.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrige Gamdias është e dizajnuar për lojëra dhe ofron rehati të madhe. Kjo karrige vjen me material të cilësisë së lartë me bazë çeliku, me ulëse prej lëkurës artificiale dhe me mbështetëse me rripa dhe me 5 rrota. Kjo karrige vjen me ngjyrë të zezë dhe të verdhë dhe kapaciteti i saj është 200 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960132634
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
200
Kodi:
4712960132634
Korniza:
Metal
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë, verdhë
Prodhuesi:
GAMDIAS

Bashkangjitja Karrige Gamdias Achilles E2-L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE