Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Gamdias Achilles E2-L, e zezë / kaltër

Kodi i produktit:
250402
EAN:
4712960132603
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960132603

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrige e frymëzuar nga një veturë sportive e egër dhe e shpejtë, e pajisur me një lëkurë artificiale të këndshme dhe kaq rezistente ndaj një ngarkese deri në 1200 kg. GAMDIAS Akili E2-L nuk është thjesht një karrige e zakonshme. Është eko-projektuar dhe e ngre eksperiencën e gameplay në nivelin e paarritshëm. Një karrige unike lojrash që siguron lojë të përsosur dhe rehati si në shtëpi. Përmban ulëse të punuara me lëkurë dhe mbështetëse me rripa, bazë të qëndrueshme nga çeliku, 5 rrota të qëndrueshme. 4 piston gasi, dhe mbulesë anatomike mbështetëse. Kapaciteti i ngarkesës është deri në 200 kg, ndërsa mbështetëset janë të rregullueshme në 150 gradë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960132603
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi:
4712960132603
Korniza:
Metal
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Cerná, Modrá
Prodhuesi:
GAMDIAS

Bashkangjitja Karrige Gamdias Achilles E2-L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE