Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Genesis Nitro 330, i zi

Kodi i produktit:
275528
Besueshmëria:
100 %
EAN:
21619161981619176187756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Kodi:
NFG-0887

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 
Ju kurseni : 50.00   (23%)
169.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një karrige lojrash që ju jep rehati maksimale. Kjo është Genesis Nitro 330. Kështu që nëse kaloni shumë kohë në kompjuterin tuaj, pavarësisht nëse jeni duke luajtur apo duke punuar, është zgjedhja e duhur. Kjo karrige lojrash është prej materialeve me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme që garantojnë jetëgjatësinë dhe besueshmërinë e karriges. Karrigeja është e mbushur me shkumë poliuretani me cilësi të lartë me qëndrueshmëri dhe fleksibilitet të rritur, me një trashësi prej 4.5 cm në shpinë dhe 6 cm në ulëse. Kriteri themelor në zgjedhjen e një karrige lojrash është funksionaliteti i tij, dhe për këtë arsye krijuesit e kanë pajisur këtë model me disa funksione, pa të cilat çdo përdorues i kërkuar mund të bëjë. Karriga ka rroullim 360 °. Kapaciteti i ngarkesës 120 kg. Ka rrota cilësore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
21619161981619176187756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Kodi:
NFG-0887
Lansuar:
14. 11. 2019
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbulesë:
Lëkurë EKO, tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
16.4
Prodhuesi:
Genesis
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE