Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige lëkure Noblechairs EPIC, bardhë/zi

Kodi i produktit:
223857
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
RAM:
Metal
Prodhuesi:
Noblechairs
Pesha [kg]:
27

Si të porosisim në Gjirafa50?

631.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrige ergonomike e cila është e veshur me lëkurë të vërtetë, posedon avantazhe si: shtresat shumë të forta të qepjes me saktësi shumë të lartë, është qëndrueshme dhe shumë e lehtë për t'u pastruar. Poashtu është rezistent ndaj dritës UV, rezistent ndaj lagështisë dhe gjithashtu ka rezistencë të konsiderueshme ndaj plakjes dhe temperaturës. Mbështetësi i shpinës mbulohet me një lëkurë 100% poliuretani, vjen me një trashësi prej 1.5 milimetra. Mundësia e përshtatjes së karriges me pozicionin tuaj është poashtu avantazh shumë i madh. Për të ngritur / ulur karrigen, shërben pistoni i ajrit. Dhe pozicionet e ulëses mund të rregullohen duke përdorur levën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
NBL-RL-EPC-001
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
27
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige lëkure Noblechairs EPIC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE