Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Nitro Concepts E250, gaming, e zezë/kuqe

Kodi i produktit:
734223CK
EAN:
4251442503475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Kodi:
NC-E250-BR

Si të porosisim në Gjirafa50?

289.50 
Ju kurseni : 100.00   (35%)
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo karrige lojërash ofron mbështetje dhe rehati të përsosur. Ka dizajn ergonomik dhe bazë metali stabil dhe rrota të qëndrueshme. Kapaciteti ngarkues maksimal është 120 kg, kurse lartësia e saj e përgjithshme është afërsisht 133 cm. Karrige Nitro Concepts E250 mund të rregullohet sipas dëshirës brenda, si dhe është e pajisur me jastëk koke. Përbëhet nga pëlhura e qëndrushme kualitative dhe peshon 23 kg. Vjen me ngjyrë të zezë / kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4251442503475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Kodi:
NC-E250-BR
Korniza:
Plastikë
Lansuar:
4. 4. 2020
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
133
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë/kuqe
Pesha kg:
23
Prodhuesi:
Nitro Concepts
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Nitro-concepts.com
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE