Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Nitro Concepts E250, gaming, e zezë/kuqe

Kodi i produktit:
734223CK
EAN:
4251442503475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Kodi:
NC-E250-BR

Si të porosisim në Gjirafa50?

245.50 
Ju kurseni : 46.00   (19%)
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo karrige lojërash ofron mbështetje dhe rehati të përsosur. Ka dizajn ergonomik dhe bazë metali stabil dhe rrota të qëndrueshme. Kapaciteti ngarkues maksimal është 120 kg, kurse lartësia e saj e përgjithshme është afërsisht 133 cm. Karrige Nitro Concepts E250 mund të rregullohet sipas dëshirës brenda, si dhe është e pajisur me jastëk koke. Përbëhet nga pëlhura e qëndrushme kualitative dhe peshon 23 kg. Vjen me ngjyrë të zezë / kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4251442503475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Kodi:
NC-E250-BR
Korniza:
Plastikë
Lansuar:
4. 4. 2020
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
133
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë/kuqe
Pesha kg:
23
Prodhuesi:
Nitro Concepts
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Nitro-concepts.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE