Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Noblechairs EPIC, e zezë / kaltër

Kodi i produktit:
223846
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
RAM:
Metal
Prodhuesi:
Noblechairs
Pesha [kg]:
27

Si të porosisim në Gjirafa50?

405.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga EPIC nga Noblechairs është e bazuar në dizajnet më të mira gjermane dhe material shumë cilësor të lëkurës. Ka një pamje shumë moderne dhe materiali i lëkurës ofron mirëmbajtje shumë të lehtë, dhe rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve dhe temperaturës. Mbështetësja e shpinës është e mbuluar nga një imitim lëkure me cilësi të lartë, 100% nga poliuretani me një trashësi prej 1.5 milimetra. Karriga ka funksione që ndihmojnë të përshtatet për ju si pistoni i ajrit i cili rregullon lartësinë e saj, dhe mbajtëset anësore të krahëve, të cilat janë të rregullueshme në katër drejtime. Karriga ka lartësi të rregullueshme nga 131 deri në 141 cm. Poashtu ka dy jastëkë (një në pjesën e shpinës dhe një tek qafa).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800295
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
NBL-PU-BLU-002
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
27
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs EPIC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE