Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Noblechairs EPIC, zezë

Kodi i produktit:
223840
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800271

Si të porosisim në Gjirafa50?

417.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i karriges së lojrave Noblechair bazohet në modelet më të mira gjermane që kombinohen me materialet më të mira. Lëkura e vërtetë është një material me cilësi të lartë që është shumë i qëndrueshëm, i lehtë për t'u pastruar, i qëndrueshëm ndaj ujit. Mbrapa është e mbuluar me cilësi të lartë 100% poliuretani lëkure imitim me një trashësi prej 1.5 milimetra. Karrige ergonomike me shumë mundësi rregullimi. Lartësia e përgjithshme është 131-141 cm, vendi ofron mundësinë e pozicionimit dhe mbylljes së pjerrësisë. Karrigia përmban dy jastëkë - një në pjesën e prapme dhe tjetra për të mbështetur qafën. Armrests janë të rregullueshme në katër drejtime.

Vlerësimet

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800271

Bashkangjitja Karrige Noblechairs EPIC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE