Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Noblechairs ICON Real Leather, kafe e hapur/zezë

Kodi i produktit:
223861
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

746.50 
Ju kurseni : 101.00   (14%)
645.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigia Noble chair është e bazuar në dizajnet më të mira gjermane dhe materialin e lëkurës shumë kualitativ. Ka një pamje shumë moderne me ngjyra kafe dhe e zezë, dhe materiali i lëkurës të vërtetë ofron mirëmbajtje shumë të lehtë, dhe rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve dhe temperaturës. Karrigia ka funksione që ndihmojnë të përshtatet për ju si psitoni i ajrit i cili rregullon lartësinë e saj, dhe mbajtëset anash. Karrigia ka gjatësi 131 deri 141 cm, dy jastëk në pjesën e ulëses dhe një të shpinës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
NBL-ICN-RL-CBK
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs ICON Real Leather edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE