Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Noblechairs ICON Real Leather, e kaftë / zezë

Kodi i produktit:
223861
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

746.50 
Ju kurseni : 52.00   (7%)
694.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Noblechairs është një prodhues i karrigeve me cilësi të lartë. Kjo është karrige e lojërave, me cilësi të lartë dhe stabilitet ergonomik. Ka një mbulesë prej lëkure të vërtetë, një bazë alumini në formë ylli dhe pesë rrota 60 mm. Lejon rregullimin e lartësisë së ulëses në mes 48 dhe 58 cm. Mbështetëset e krahëve 4D janë të rregullueshme gjithashtu. Ulësja (0 - 11 °) dhe mbështetësja e shpinës (90 - 135 °) mund të rregullohen dhe të bllokohen në ato pozicione. Karriga garanton një kapacitet ngarkese deri në 150 kg. Përmasat: ulësja - 56 x 56.5 cm, mbështetësja e shpinës - 86 x 52 cm, mbështetëset e krahëve - 27 x 10.5 cm (secila). Karriga peshon 27 kg. Paketa përfshin dy jastëkë (një tek supet dhe një tek koka).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
NBL-ICN-RL-CBK
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs ICON Real Leather edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE