Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Noblechairs ICON Real Leather, zezë

Kodi i produktit:
223860
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

702.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Oblechairs është një prodhues i karrigeve me cilësi të lartë. Kjo është karrige e lojërave, me cilësi të lartë me stabilitet ergonomik. Ka një mbulesë prej lëkure të vërtetë, një bazë alumini me pesë koka dhe rrota 60mm. Lejon rregullimin e lartësisë së tapës në mes 48 dhe 58 cm. Pushueset e duarve 4D të rregullueshme. Garanton një kapacitet ngarkese deri në 150 kg. Madhësitë: ulëse 56 x 56.5 cm, mbështetëse 86 x 52 cm, mbajtëse 27 x 10.5 cm. Karriga peshon 27 kg. Paketa përfshin dy jastëkë (në supet dhe kokën).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
NBL-ICN-RL-BLA
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs ICON Real Leather edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE