Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Noblechairs ICON Real Leather, e zezë

Kodi i produktit:
223860
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

702.50 
Ju kurseni : 13.00   (2%)
689.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Noblechairs është një prodhues i karrigeve me cilësi të lartë. Kjo është karrige e lojërave, me cilësi të lartë dhe stabilitet ergonomik. Ka një mbulesë prej lëkure të vërtetë, një bazë alumini në formë ylli dhe pesë rrota 60 mm. Lejon rregullimin e lartësisë së ulëses në mes 48 dhe 58 cm. Mbështetëset e krahëve 4D janë të rregullueshme gjithashtu. Ulësja (0 - 11 °) dhe mbështetësja e shpinës (90 - 135 °) mund të rregullohen dhe të bllokohen në ato pozicione. Karriga garanton një kapacitet ngarkese deri në 150 kg. Përmasat: ulësja - 56 x 56.5 cm, mbështetësja e shpinës - 86 x 52 cm, mbështetëset e krahëve - 27 x 10.5 cm (secila). Karriga peshon 27 kg. Paketa përfshin dy jastëkë (një tek supet dhe një tek koka).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4251442501105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
NBL-ICN-RL-BLA
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs ICON Real Leather edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE