Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Mezzo, e zezë / e bardhë

Kodi i produktit:
203873
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
0713228271168
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar në rehatinë maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur, falë karriges së re Arozzi Mezzo, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karrigia karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Peshon 23 kg, ndërsa mund të mbajë peshë deri 130 kg. Vjen në një kombinim klasik mes ngjyrës së bardhë dhe asaj të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
0713228271168
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
MEZZO-WT
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Bardhë, zi
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Mezzo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE