Karrige për lojëra Arozzi Mezzo, e zezë / e kaltër

Kodi i produktit:
203872
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
0713228271175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130

Si të porosisim në Gjirafa50?

361.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar me rehati maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur falë karriges së re Arrozi Mezzo, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karriga karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Peshon 23 kg, ndërsa mund të mbajë peshë deri 130 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
0713228271175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
MEZZO-BL
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE