Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Milano, e zezë / e bardhë

Kodi i produktit:
205665
EAN:
0769498677674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105
Kodi i prodhuesit:
MILANO-WT

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar në rehatinë maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur, falë karriges së re Arozzi Milano, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karrigia karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Peshon 20.5 kg, ndërsa mund të mbajë peshë deri 105 kg. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0769498677674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105
Kodi i prodhuesit:
MILANO-WT
Lansuar:
24 Janar 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Bardhë, zi
Pesha [kg]:
17,2
Prodhuesi:
Arozzi

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Milano edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE