Karrige për lojëra Arozzi Milano, e zezë

Kodi i produktit:
205664
EAN:
769498677667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105
Kodi i prodhuesit:
MILANO-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

258.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar me rehati maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur falë karriges së re Arrozi Milano, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karriga karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Peshon 17.2 kg, ndërsa mund të mbajë peshë deri 105 kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
769498677667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105
Kodi i prodhuesit:
MILANO-BK
Lansuar:
24 Janar 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
17,2
Prodhuesi:
Arozzi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE