Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Monza, e zezë / e portokalltë

Kodi i produktit:
195095
EAN:
713228142420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
MONZA-OR
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

208.50 
Ju kurseni : 37.00   (18%)
171.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigia për lojëra Arozzi Monza është për të gjithë fanatikët e lojërave. Me një dizajn tejet të veçantë, kjo karrige ju jep mbështetje të shkëlqyeshme jo vetëm gjatë periudhave të gjata kohore të praktikimit të lojërave, por edhe gjatë sesioneve të gjata dhe intensive me kompjuter. Rehatia të cilën kjo karrige ju ofron, ju bën të koncentroheni shumë më mirë gjatë lojës apo sfidave të ndryshme të punës. Karrigia Arozzi Monza peshon 15 kg dhe është në gjendje të mbajë deri 120 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
713228142420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
MONZA-OR
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Pesha [kg]:
15
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Monza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE