Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Torretta XL, e zezë

Kodi i produktit:
195075
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228142864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
140

Si të porosisim në Gjirafa50?

321.50 
Ju kurseni : 5.00   (2%)
316.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigia Arozzi Torreta është shumë e përshtatshme për përdoruesit e lojërave kompjuterike, mirëpo mund të përdoret edhe nga punonjësit në zyrë. Falë dizajnit të saj të shkëlqyeshëm, kjo karrige siguron rehati maksimale dhe përshtatshmëri sipas nevojave personale. Përshtatet përkryer në çdo trup të secilit përdorues. Kjo karrige peshon 25.5 kg dhe mund të mbajë peshë deri në 140 kg. Me këtë karrige, ju shmangni dhimbjet e shpinës apo qafës tuaj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228142864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
140
Kodi i prodhuesit:
TORRETTA-XLF-BK
Lansuar:
16 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
25,5
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Torretta XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE