Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Vernazza, e zezë / e gjelbër

Kodi i produktit:
203881
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
0713228271120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
160

Si të porosisim në Gjirafa50?

417.50 
Ju kurseni : 8.00   (2%)
409.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar në rehatinë maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur, falë karriges së re Arrozi Vernazza, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra në kompjuter. Karriga karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Peshon 23 kg, ndërsa mund të mbajë peshë deri 160 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
0713228271120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
160
Kodi i prodhuesit:
VERNAZZA-GN
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Përmasat [H x W mm]:
860 x 690 x 350
Pesha [kg]:
26
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Vernazza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE