Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra C-TECH Phobos, e zezë / e kaltër

Kodi i produktit:
196312
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
8594125008253
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
GCH-01B

Si të porosisim në Gjirafa50?

252.50 
Ju kurseni : 20.00   (8%)
232.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigeja C-TECH PHOBOS është e dizajnuar veçanërisht për nevojat e fanatikëve të lojërave kompjuterike. Me këtë karrige, tashmë mund të luani me orë të tëra pa u brengosur për dhimbjet e shpinës apo qafës, pasi që kjo karrige është e pajisur me mjete të caktuara për shmangien e dhimbjeve. Kjo karrige ka dizajn ergonomik dhe sigurisht mund të përshtatet sipas nevojave tuaja deri në 170°. Pesha e karriges është 25 kg, ndërsa mund të mbajë deri në 150 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
8594125008253
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
GCH-01B
Lansuar:
16 Gusht 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Pesha [kg]:
25
Prodhuesi:
C-Tech
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra C-TECH Phobos edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE