Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra E-Blue Cobra, e kaltër

Kodi i produktit:
199987
EAN:
6921607104165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
EEC303BLAA-IA
Lansuar:
5 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

282.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigeja për lojëra E-Blue Cobra është karrige ergonomike për lojëra që ju siguron rehati maksimale në shtëpinë dhe zyrën tuaj. Përmes filtrave tejet rezistent dhe cilësisë së lëkurës, kjo karrige ofron mbështetje të mrekullueshme për të gjitha pjesët e trupit. Karriget për lojëra E Blue Cobra sjellin në të njëjtën kohë elegance dhe rehatinë, të cilat ju ndihmojnë të keni rritje të performancës duke luajtur apo gjatë punës së gjatë ditore në kompjuter. E Blue Cobra ka një peshë prej 22 kg dhe ka kapacitetin të mbajë deri në 120 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607104165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
EEC303BLAA-IA
Lansuar:
5 Tetor 2016
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
E-Blue
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra E-Blue Cobra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE