Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Playseat, e bardhë

Kodi i produktit:
195111
EAN:
8717496871633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
112
Kodi i prodhuesit:
OS.00042
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

394.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luani si një profesionist me karrigen profesionale me komoditet të lartë. Ju mund të luani për orë të tëra me këtë karrige dhe të mos e ndieni fare lodhjen në fund të ditës. Nuk ka rëndësi se a luani në kompjuter, Xbox apo PlayStation. Kjo karrige është e përshtatshme për çdo gjë! Ajo mund të rrotullohet lehtësisht dhe të përshtatet sipas nevojave tua. Pesha maksimale të cilën mund ta mbajë karriga është 112 kg. Të gjitha këto karakteristika, duke përfshirë edhe lëkurën në karrige, e bëjnë atë thjesht të përkryer!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717496871633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
112
Kodi i prodhuesit:
OS.00042
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
120
Mbështetëse të lëvizshme:
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Playseat
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Playseat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE