Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige për lojëra SilentiumPC Gear SR500 BK, e zezë

Kodi i produktit:
201861
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
5904730204583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
309.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar në rehatinë maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur, falë karriges së re SPC Gear SR 500, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karrigia karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Mund të mbajë peshë deri 120 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
5904730204583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
SPG005
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
SilentiumPC
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra SilentiumPC Gear SR500 BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE