Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige për lojëra SilentiumPC Gear SR500 RD, e kuqe

Kodi i produktit:
201862
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
5904730204590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
338.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar në rehatinë maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur, falë karriges së re SPC Gear SR 500 RD, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karrigia karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Mund të mbajë peshë deri 120 kg.

Vlerësimet

Vetem manuali nuk ishte ne Shqip shumica ne gjuhen Ceke pak anglisht..
Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
5904730204590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
SPG006
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Kuq
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra SilentiumPC Gear SR500 RD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE