Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrike Arozzi Verona Junior, e zezë / bardhë

Kodi i produktit:
235592
Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498679333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

299.50 
Ju kurseni : 63.00   (21%)
236.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga Arozzi Verona Junior i ofron komoditet të lartë djalit apo vajzës tuaj gjatë qëndrimit në kompjuter apo luajtjes së video lojërave. Vjen me një mekanizëm modern për rregullimin e lartësisë së tërë karriges apo vetëm të pjesës ku vendosen duart sipas dëshirës tuaj. Vjen edhe me jastëk shtesë për të shtuar komoditetin e fëmijëve të cilët mund të vendosen sipas dëshirës. Është e dizajnuar për fëmijë nga 5-12 vjeç me peshë deri në 60kg. Vjen me kombinim të ngjyrës së bardhë dhe të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498679333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
60
Kodi i prodhuesit:
VERONA-JR-WHITE
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Mbështetëse për shpinë:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Pesha [kg]:
18+
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrike Arozzi Verona Junior edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE