Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Arozzi Verona Junior, e zezë / kaltër

Kodi i produktit:
235590
Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498679340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
307.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga Arozzi Verona Junior i ofron komoditet të lartë djalit apo vajzës tuaj gjatë qëndrimit në kompjuter apo luajtjes së video lojërave. Vjen me një mekanizëm modern për rregullimin e lartësisë së tërë karriges apo vetëm të pjesës ku vendosen duart sipas dëshirës tuaj. Vjen edhe me jastëk shtesë për të shtuar komoditetin e fëmijëve të cilët mund të vendosen sipas dëshirës. Është e dizajnuar për fëmijë nga 5-12 vjeç me peshë deri në 60kg. Vjen me kombinim të ngjyrës së zezë dhe të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498679340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
60
Kodi i prodhuesit:
VERONA-JR-BLUE
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Mbështetëse për shpinë:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Pesha [kg]:
18+
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige Arozzi Verona Junior edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE