Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrike Arozzi Verona V2, e zezë / e kuqe

Kodi i produktit:
229366
Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
769498678107
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
329.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrikja Verona V2 nga Arozzi ka një dizajn suedez me ngjyra unike që i dhuron karrikes shumë rehati dhe pamje luksoze. Verona V2 ka mbajtëse që mund të modifikohen sipas preferencave tuaja si dhe mbajtëse shpine dhe të kokës. Ngarkesa maksimale që mund të mbajë është 105kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
769498678107
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105
Kodi i prodhuesit:
VERONA-V2-RD
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 1. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
E zezë, e kuqe
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrike Arozzi Verona V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE