Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrike Canyon Vigil CND-SGCH2, e zezë / portokalltë

Kodi i produktit:
250109
EAN:
5291485004279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi:
CND-SGCH2

Si të porosisim në Gjirafa50?

267.50 
Ju kurseni : 58.00   (22%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canyon Vigil është karrige e optimizuar që t'ju ofroj rehati maksimale për një kohë të gjatë në mënyrë që të arrini performancën maksimale në luajtjen e videolojërave. Karriga është e krijuar nga lëkura ECO e kualitetit të lartë që është e mbushur me sfungjer, ka konstrukt metalik që mund të mbaj deri në 130 kg peshë si dhe vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrën e portokalltë dhe zbukuruar me llogon e kompanisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5291485004279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi:
CND-SGCH2
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 11. 2018
Mbulesë:
ECO kuže
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Prodhuesi:
Canyon
RAM:
Drevený
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com

Bashkangjitja Karrike Canyon Vigil CND-SGCH2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE