Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrike DXRacer Formula OH/FD01/N, e zezë

Kodi i produktit:
227249
EAN:
6949531968400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/N

Si të porosisim në Gjirafa50?

346.50 
Ju kurseni : 69.00   (20%)
277.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DXRacer Formula është karrige moderne ergonomike e dizajnuar për kërkesat e përdoruesve të kompjuterëve, punonjësve të zyrës, lojtarëve kompjuterikë dhe menaxherëve. Ofron eksperiencë të rehatshme pa dhimbje të padëshirueshme. Kornizë të fortë çeliku të brendshme, mbështetëse të lartë, pesë këmbë, pistoni me gaz të cilësisë së lartë dhe jastëk të kokës. Shtrirja e mbështetës mund të rregullohet deri në 150 °. Karrigia lejon lëkundjen me rregullim të ngurtësimit. Kapaciteti maksimal i ngarkesës është 130 kg. Lartësia e rekomanduar është deri në 180 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6949531968400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/N
Korniza:
Plastik
Lansuar:
5. 12. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
25
Prodhuesi:
DXRacer
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrike DXRacer Formula OH/FD01/N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE