Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Noblechairs Epic Zezë/Kuqe

Kodi i produktit:
141417CK
EAN:
425044800288

Si të porosisim në Gjirafa50?

452.50 
Ju kurseni : 69.00   (15%)
383.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i karriges së lojrave Noblechair bazohet në modelet më të mira gjermane të prodhuara me materialet më të mira. Produkti ka përpunim të saktë të të gjitha pjesëve dhe ergonomi të përsosur. Është veshur me poliuretan të përpunuar me kujdes, i cili simulon pamjen e lëkurës së vërtetë.

Lëkura e vërtetë është një material me cilësi të lartë që është shumë i qëndrueshëm, i lehtë për t'u pastruar, rezistent ndaj rrezatimit UV, është i pandjeshëm ndaj lagështisë dhe gjithashtu ka një rezistencë të konsiderueshme ndaj plakjes dhe temperaturës. Pjesa e pasme e shpinë është e mbuluar me 100% poliuretan të cilësisë të lartë me një trashësi prej 1.5 milimetra.

Karrigja ofron shumë opsione të përshtatjes së saj sipas karakterit tuaj. Për të ngritur / ulur sediljen ka një pistoni ajri, ndërsa pozicionet e uljes mund të rregullohen duke përdorur levën e e pjerrësisë që gjendet midis pjesës së pasme dhe sediljes. Pozicionimi i pjerrët mund të çaktivizohet, ndërsa pjesa e duarve të sediljes mund të përshtaten në katër drejtime.

Lartësia totale e saj është 131-141 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
425044800288

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE