Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ulëse me rrotë E-Blue Cobra Air, e kuqe - zezë

Kodi i produktit:
209044
EAN:
6921607105384
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
EEC307REAA-IA
Lansuar:
3 Mars 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ulëse e përshtatshme dhe stabile për zyrën tuaj apo për shtëpi. Cobra Air është ulëse fleksibile me pesë këmbë me rrotë e cila rregullohet dhe montohet në kohë të shkurtë. Edicioni E-Blue i ulëses përbëhet nga mbështetëset për duar dhe dizajni i veçantë për mbështetje të shpinës dhe kokës. E dizajnuar me lartësi 90 mm nga toka dhe për të mbajtur peshë deri 120 kg ulësja përshtatet për të gjithë. Ulësja ka strukturë me përbërje nga materiali i hekurit, ka ngjyrë të kuqe dhe të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607105384
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
EEC307REAA-IA
Lansuar:
3 Mars 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Mbështetëse të lëvizshme:
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
E-Blue

Bashkangjitja Ulëse me rrotë E-Blue Cobra Air edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE