Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tavolinë Arozzi Arena, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
229373
EAN:
769498677575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
ARENA-RED
Lansuar:
27. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
402.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tavolina Arozzi Arena ofron hapësirë të mjaftueshme për 3 monitorë dhe sigurisht edhe për tastierë dhe aksesorë tjerë. Shtresa e saj është specialisht e përshtatur për punë të shpejtë dhe precize me maus. Tavolina ka një sistem për menaxhimin e kabllove si dhe lartësia e saj është e rregullueshme. Materialet e përdorura në këtë tavolinë janë shumë të përshtatshme për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Ajo ka mundësi zgjedhjeje të një shtrese për maus e cila mbulon 100% të hapësirës së tavolinës. Ajo mund të hiqet dhe të pastrohet në çdo kohë. Çdo pjesë dhe detaj i kësaj tavoline është i punuar në mënyrë perfekte. Tavolina Arozzi Arena ka sipërfaqe 1.31 metër katrorë. Gjatësia është 160 cm, gjerësia: 71 - 82 cm, lartësia 71-81 cm. Pesha e tavolinës është 38.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
769498677575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
ARENA-RED
Lansuar:
27. 1. 2018
Lartësia [mm]:
71
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
38,8
Prodhuesi:
Arozzi
Trashësia [mm]:
71

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE