Karrige për lojëra SilentiumPC Gear SR300 BK, e zezë

Kodi i produktit:
201857
Doreza të lëvizshme [mm]:
85
EAN:
5904730204545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

284.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum momentet e lojës së preferuar në rehatinë maksimale, edhe gjatë orëve të gjata duke luajtur, falë karriges së re SPC Gear SR 300, karrige kjo që është e projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike. Karrigia karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige rrotullohet në 360°, çka e bën atë një pajisje shumë të përshtatshme për çdo përdorues. Mund të mbajë peshë deri 120 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
85
EAN:
5904730204545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
SPG001
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
SilentiumPC
RAM:
Metal

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE