Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Genesis Oxygen 400, të zeza

Kodi i produktit:
277127
Besueshmëria:
100 %
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Genesis

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese janë të dizajnuara posaçërisht për lojëtar të cilët duan të mos ju ikë asnjë lëvizje apo notë. Oxygen 400 kanë mikrofon që mund të heqet dhe ofrojnë zë të mrekullueshëm me reduktim të zhurmës. Përfshijnë tri goma zëvendësues dhe kanë kapacitet 92dB, frekuencë 20HZ - 20kHz. Kanë strukturë silikoni dhe nuk duhet të shqetësoheni që mund t'iu bijnë nga veshët gjatë lojërave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969420814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Impedancë Ohm:
16
Kodi:
NSG-1510
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
5. 12. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
10
Mikrofon:
Integruar, e lëvizshme, mund të hiqet
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Prodhuesi:
Genesis
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE