Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD, të zeza / gjelbërta

Kodi i produktit:
260862
EAN:
8595610625290
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Connect IT

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë kufje të lojrave me një pamje moderne dhe performancë të shkëlqyer. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të ndjeshëm. Ato kanë frekuencë 20 Hz - 20 kHz, ndjeshmëri 105 dB +/- 3 dB dhe rezistencë 32 Ohm. Kurse, mikrofoni ka frekuencë 16 Hz - 20 kHz, ndjeshmëri -38 dB +/- 3 dB dhe rezistencë 2.2 kiloohms. Gjatësia e kabllos është 2.2 m. Kufjet kanë dimensione 215 x 195 x 100 mm dhe peshojnë 300 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610625290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.2
Impedancë [Ohm]:
1052200
Kodi:
CHP-4510-GR
Lansuar:
17. 5. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS), USB-A
Lidhësit:
3
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
I palosshëm
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-3832
Pesha [g]:
300
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
1620
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE