Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Corsair Gaming HS60, të zeza / bardha

Kodi i produktit:
239382
EAN:
843591062664
Mikrofon:
E rregullueshme
Sistem zërimi 7.1:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Corsair Gaming HS60 janë të dizajnuara posaçërisht për adhuruesit e lojërave të cilët dëshirojnë që të shijojnë dhe përjetojnë gjithçka deri në maksimum. Këto kufje kanë dizajn tejet të qëndrueshëm dhe janë të pajisura me 7.1 surround sound që mundëson prodhimin e zërit me kualitet superior, të qartë dhe kumbues. Corsair Gaming HS60 janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, altoparlantët janë të mbështjella me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte. Kufjet, poashtu, kanë një mikrofon të integruar dhe taste komanduese në pjesën anësore për kontrollimin e funksioneve mediale. Viper mund të përdoren me pajisje të cilat kanë port hyrës USB të llojit HS60. Ngjyra e kufjeve e bardhë dhe e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591062664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CA-9011174-EU
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
4. 7. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
111
Pajisje speciale:
Reduktuese (3,5mm jack 4pin në USB-A)
Platforma:
PC, PS4, Switch, XONE
Prodhuesi:
Corsair
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Kufje Corsair Gaming HS60 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE